ART / Lithographs / Litograph 8102083
nr 810 2083
LITOGRAPH (F)
Mårten Andersson, signed, 616/1400, sheet: 45x54, löst blad.
Mårten Andersson, signerad, 616/1400, bladets mått: 45x54
Condition: löst blad
600
SEK 350
Monday February 25 2013
at 20:02:22
25/2 10:11:39
300 kr
25/2 13:02:41
- Thema-auction